20 yılı aşan Rulman, Hırdavat, Yedek parça, Zincir, Dişli, Kaplin, Pinomatik, Hidrolik konusunda sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Kurulduğu günden itibaren Hırdavat Tedarik sektöründeki mühendisliği ve bilgi birikimi ile Rulman, Hırdavat, Yedek Parça, Zincir, Dişli, Kaplin, Pinomatik, Hidrolik konusunda uzman kadro ile yürütmektedir. Şirketimiz siz değerli yatırımcıların talepleri doğrultusunda en ideal yerleşim projesi hazırlanması ve danışmanlık hizmetlerini de yapmaktadır. Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan LDR LİDER RULMAN SAN. TİC. LTD. ŞTİ. gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

LDR LİDER RULMAN HIRDAVAT SAN . TİC . LTD . ŞTİ

KALİTE POLİTİKAMIZ

img

müşterilerinin kalite beklentilerini ve ihtiyaçlarını doğru, zamanında ve uygun maliyetler ile karşılayarak onları en üst düzeyde tatmin etmeyi, değer zincirindeki tüm ürün ve süreçlerini bu doğrultuda sürekli geliştirerek güç aktarım organı ürünleri ve endüstriyel yedek parça sektöründe yenilikçi, öncü ve lider firma olmayı hedefler. Bu hedef doğrultusunda: • Müşteriler ile iyi bir iletişim kurulması, müşteri ihtiyaç ve şikayetlerinin analiz edilmesi ve değerlendirilmesi, • Müşterilerimizi memnun etme yolunun, çalışanlarımızın mutluluğu ve memnuniyetinden geçtiğinin bilinci ile çalışanlarımıza en iyi çalışma ortamının sağlanması, sürekli gelişim ve eğitimlerinin desteklenmesi, • Takım ruhu içerisinde hareket ederek şirket ve birim hedeflerine ulaşılması ve verimliliğin arttırılması, • Firma içi kaynak ihtiyaçlarının doğru tespit edilmesi ve kaynakların kuruluş içerisinde en verimli şekilde kullanılmasının sağlanması, • Maliyetlerimizi düşürmek, verimliliğimizi ve uzun vadeli karlılığımızı arttırmak, geleceğimizi güven altına almak için tüm paydaşlarımızla karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışmanın sağlanması, • Çevre, iş sağlığı ve güvenliği konularında şirketin tabi olduğu ulusal ve uluslararası mevzuata uyumlu çalışılması, • Çalışanlarımızın sosyal sorumluluklarımız ve çevre konusunda bilinçlendirilmesi, gerekli farkındalığın yaratılması ve üretilecek projelere katılımlarının teşvik edilmesi, • İçinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, ahlaki değerleri ve etik kurallara bağlılığı ile öne çıkan örnek bir kuruluş olmayı, ve iş hacmini sürekli geliştirerek, ülke ekonomisine katkıda bulunulması, • Verdiğimiz hizmetle ilgili tüm yasal şartlara uygun şekilde, şirket prensiplerine ve kurumsal kimliğe bağlı hareket ederek, Kalite Yönetim Sistemimizin ISO 9001 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde sürekli iyileştirilmesi için hep birlikte çalışır ve bunu taahhüt ederiz.

Gelecek dönem için vizyonumuz, rulman ve endüstriyel ürünlerde, şubelerimiz arasında dengeli bir yaklaşımla ulaştığımız farklı büyüklükteki müşterilerimizin en çok tercih ettiği iş ortağı olmaktır. - Vizyonumuzu gerçekleştirmek için, markamızın taahhüt ettiği kaliteli ürün çeşidimiz, uygun fiyatlarımız, sürekli hızlanan sevk sürecimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözüm üretebilen yetkin çalışanlarımız ve mükemmel satış sonrası desteğimiz ile müşterilerimizin karlılığını sürekli iyileştirmeye odaklanırız. Çalışanlarımızın yetkinliği ve mutluluğu ile şirket içi kuvvetli iletişim yeteneğimizin en önemli itici güçlerimiz olduğuna inanırız.